‘TEB KOBİ’ ulusal şampiyon seçildi

‘TEB KOBİ’ ulusal şampiyon seçildi
Türk Ekonomi Bankası (TEB), KOBİ Danışmanları projesi ile Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanan tek banka oldu. 23.12.2012 13:41

European Business Awards tarafından yapılan değerlendirmede Ulusal Şampiyon seçilen TEB, 300’den fazla KOBİ Danışmanı ile başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor.
Avrupa’da farklı sektörlerden şirketleri, inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, süreç yönetimi gibi alanlarda değerlendiren European Business Awards, Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanan şirketleri düzenlediği bir ödül töreni ile açıkladı.
TEB Genel Müdürü Varol Civil, “KOBİ’lerin Danışman Bankası anlayışı ile bankacılık sektörüne kazandırdığımız inovatif yaklaşımımız ile bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında toplam 28 ödüle layık görüldük” diye konuştu.
Civil şöyle devam etti: “2007’den bu yana iş hayatında yenilikçi yaklaşımları ödüllendiren, 30 ülkeden 15 bin organizasyon ile birlikte çalışan European Business Awards’a katılan şirketin toplam istihdamı 2.7 milyon, toplam ciroları da 1 trilyon euronun üzerinde. Bu da AB GSYH’sının yaklaşık yüzde 8.5’ine denk geliyor. Böylesine etkili bir organizasyon olan European Business Awards’tan aldığımız bu değerlendirme bizi mutlu etti.”
TEB, 2008’de başlattığı TEB KOBİ Danışmanları projesiyle KOBİ müşteri temsilcilerini 24 aylık eğitim sürecinden geçiyor. Eğitim süreci sonunda TEB KOBİ Danışmanları adını alan müşteri temsilcileri, sadece finansman değil aynı zamanda Üretim Yönetimi, Organizasyonel Yapılanma, Pazarlama Faaliyetleri, İnsan Kaynakları Yönetimi açısından analiz yapabileceği bir yetkinliğe sahip oluyor.

 Kaynak: http://ekonomi.milliyet.com.tr/-teb-kobi-ulusal-sampiyon-secildi/ekonomi/ekonomidetay/23.12.2012/1645654/default.htmEtiketler: Türkiye , Avrupa , TEB , inovasyon , KOBİ , üretim , Ödül , Sosyal Sorumluluk , Ödül Töreni , sadece

Diğer BANKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.