Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor!

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor!
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, 2001 yılından beri farklı ülkelerden gelen üniversite ve dil okulları ile yurtdışına eğitime gitmek isteyenleri buluşturuyor! 11.02.2013 21:05

Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim organizasyonu olan Akare,  yılın ilk fuarını 2-9 Mart tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya olmak üzere 4 büyük şehirde gerçekleştirecek.

Farklı ülkelerde eğitim görmek isteyenler için düzenlenen Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın öğrencilere sunduğu en büyük fırsat, Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, İsviçre, Avustralya, Norveç ve Macaristan gibi ülkelerden gelen okulların kayıt yetkilileri ile yüz yüze tanışma ve aşağıdaki konularda bilgi alma imkanı: 
 
Dil Kursları
Lisans Programları
Yüksek Lisans Programları
Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları
MBA Programları
Doktora Programları
İş İngilizcesi Programları
Sınav Hazırlık Kursları
 
Ücretsiz İK Eğitimleri ve Yurtdışı Eğitim Seminerleri
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları İK sponsoru CVyolla.com, 2-3 Mart 12:00-13:00 saatleri arasında İstanbul fuarında düzenleyeceği ücretsiz İK eğitimlerine katılan herkese sertifika verecek. Ayrıca fuar ile aynı anda, farklı bir salonda devam edecek seminerlerde ise başta üniversite ve konsolosluk yetkilileri olmak üzere uzmanlar, yurtdışında üniversite eğitimi ve başvuru şartları, vize, burslar, ülkelere göre eğitim sistemleri ve yurtdışında dil eğitimi gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yapacak. 
 
Katılımcı Okullardan Fuar Ziyaretçilerine Özel Yüzlerce Burs
Fuara katılan okulların bir kısmı kendilerini ziyaret eden öğrencilere binlerce dolar değerinde burs imkanı sunuyor.  Fuarın web sayfasında duyurulacak olan bu burslara hak kazanmanın farklı şartları olacak.  
 
10 Kişiye Asus Tablet ve İlk Gelen 150 Kişiye Sürpriz Hediyeler
Yılın en önemli yurtdışı eğitim fuarı olan Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’na giriş  ücretsiz. Okulların fuar ziyaretçileri için özel olarak verdiği burs ve indirim imkanlarından faydalanmak, 10 adet Asus tabletten birini ve Akare’nin her şehirde fuar ilk gelen 150 kişiye vereceği sürpriz hediyeleri kazanabilmek için tek yapılması gereken ise akare.com.tr adresinden online davetiye almak.
 
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları / MART 2013 Fuar Takvimi 
İstanbul Hilton Otel / 2 ve 3 Mart 2013 – 13:00-18:00
Ankara Sheraton Otel / 5 Mart 2013 – 15:00-20:00
İzmir Hilton Otel / 7 Mart 2013 – 15:00-20:00
Konya Rixos Otel / 9 Mart 2013 – 13:00-18:00


Kaynak: http://egitim.milliyet.com.tr/akare-yurtdisi-egitim-fuarlari-basliyor-/egitimyurtdisi/haberdetay/11.02.2013/1667455/default.htmEtiketler: İstanbul , İtalya , Türkiye , Ankara , İzmir , Fransa , İngiltere , Avustralya , İspanya , İsviçre , Konya , Macaristan , Asus , Norveç , Apple , MBA , MBA programları , Amerika , Sheraton , yüksek lisans , dolar , 2013 , Fuar

Diğer FUAR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.