Güneşlenirken saçlarınızı hem koruyun, hem de bakım yapın!

Güneşlenirken saçlarınızı hem koruyun, hem de bakım yapın!
Yıpranmış saçlara Mango etkisi “Sadece Eczanelerde” 18.06.2013 23:10

 

 
Yazın gelmesiyle birlikte kadınların korkulu rüyası güneşten kuruyan ve yıpranmış saçlar. Cildimizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için önlem alıyoruz. Peki ya saçlarımız? Saçlarımız da cildimiz gibi güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalıyor.
Deniz ve havuz suyu ile güneş saçları yıpratıp kolayca kırılmalarına ve cansız görünmelerine neden oluyor.
 
Klorane Laboratuarları kuru ve yıpranmış saçlar için yağ asitleri açısından çok zengin Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı’nı sprey şeklinde piyasaya sundu. 
 
Plajda güneşlenirken, saçlarınızı tehlikeli UV ışınlarından Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı ile hem koruyun hem de bakım yapın. 
Güneşe çıkarken saçınıza püskürttüğünüz Klorane Mango bakım yağı, içeriğindeki mango yağı ekstresi ile saçınızı güneşin zararlı UV ışınlarından korurken, kuru ve yıpranmış saç uçlarını besler, güçlendirir, onarır, bakımını yapar ve hoş kokusuyla da etrafınızı büyülemenizi sağlar. Nemini kaybetmiş saçlara sağlığını yeniden kazandıran Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı ile saçlarınız hiç olmadığı kadar parlak olacak. Mango yağı etkisiyle saç telini derinlemesine besleyen bakım yağı, nem dengesini koruyarak da saçınızın kolay taranmasını sağlayacak.
 
Kuru saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırarak ışıltı sağlayan bakım yağı, paraben, silikon ve koruyucu içermiyor.
 
Kullanması da çok kolay. Plaja inerken, güneşe çıkarken Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağını, ister avuç içine sıkarak saçınıza uygulayın, isterseniz direk saçınıza püskürtün. Durulamasanız da olur.
 
 
NOT: Klorane Laboratuarları’nda tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. Klorane Phytofiliere adı verilen, gerçekten çok sıkı / titiz kural ve normlara göre yetiştirerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasını sağlar.
 
 


Kaynak: http://saglik.milliyet.com.tr/guneslenirken-saclarinizi-hem/estetik/detay/1724659/default.htmEtiketler: Saç , Mango , Bakım , Plajda , sadece , İlaç

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.