KoruFlorya`nın Yüzde 60`ı Satıldı

KoruFlorya`nın Yüzde 60`ı Satıldı
KoruFlorya’da 1 milyon 100 bin liradan başlayan dairelerin yüzde 60’ının satışı tamamlandı. 20.06.2013 20:59
Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya’da 1 milyon 100 bin liradan başlayan dairelerin yüzde 60’ının satışı tamamlandı. Kaba inşaatın bittiği projede daireler, Aralık ayında teslim edilecek 
 
Florya’nın son büyük arazisi üzerinde Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığı ile inşa edilen KoruFlorya’da 1 milyon 100 bin liradan başlayan dairelerin yüzde 60’ının satışı tamamlandı. 3+1’den 7+2’ye kadar değişen dairelerin bulunduğu projenin kaba inşaatı bitti sıra dış cepheye geldi. 
 
KoruFlorya’nın Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, “Proje İstanbul’un en nezih semtlerinden Florya’da yükseliyor. E-5, TEM ve sahil yolu alternatiflerimizle ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Ayrıca, göl, orman ve deniz manzarasıyla da ev sahiplerine şehrin merkezinde ve doğayla iç içe bir yaşam avantajı sağlıyoruz. Bu da KoruFlorya’ya olan talebin nedenini açıkça ortaya koyuyor” diye konuştu.    
 
KoruFlorya, ödüllü mimarlık ofislerinden Brodway Malyan’ın ve Türk mimarlık ofisi Kraft Mimarlık’ın imzasını taşıyor. Banyo ve mutfak seramiklerinde İtalyan Valentino marka ürünlerin kullanıldığı projede ayrıca Hans Grohe, Miele, Daikin, Helios gibi markaların üst kalite malzemeleri tercih edildi. 4 kat otopark, AVM ve 3 bin metrekareye varan sosyal tesis alanı üzerinde yükselen KoruFlorya, yerden 17 metre yüksekte deniz, göl ve orman manzarasına hakim konumuyla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Atatürk Ormanı’na komşu konumu ile yeşille iç içe bir yaşam sunan KoruFlorya, Atatürk Havalimanı, Bakırköy Deniz Otobüsü, Metrobüs ve 2013’ün sonunda hizmete girecek olan Marmaray’a olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 
 
Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla vade farksız 48 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor. Yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin de yer aldığı KoruFlorya’da anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar uygun oranlarda vade de uygulanabiliyor.  
 
KORUFLORYA PROJE ÖZELLİKLERİ
 
Toplam inşaat alanı: 280.000 m2
Rezidans: 86.000 m2
Sosyal alan: 3.000 m2
Rezidans otopark: 850+70 (misafir) = 920 araç
AVM toplam kapalı alan: 77.500 m2
AVM toplam kiralanabilir alan: 60.000 m2.
Mağaza sayısı: 301
AVM otopark: 1.500 araç
Toplam peyzaj: 20.000 m2
Toplam konut: 298
52 adet farklı daire tipi
Sosyal tesis
Otopark alanları
Yaya yolları, sert zemin ve yeşil peyzaj alanları 
Yeşil alanlar için otomatik sulama sistemi 
Her daire için tahsis edilmiş yeterli sayıda otopark alanı ve 1 adet depolama alanı
Sosyal donatılar
Lobby Cafe
Ortak aktivite ve toplantı salonları
Çocuk oyun alanları
KoruFlorya Sağlıklı Yaşam Merkezi
Fitness Center
Çok amaçlı (pilates / yoga) stüdyolar
Kapalı yüzme havuzları
Hamam / sauna / buhar odaları
Masaj odaları
 
 
KoruFlorya İletişim Bilgileri:
 
Web: http://www.koruflorya.com/
 
Telefon: 444 8 252
 


Kaynak: http://konut.milliyet.com.tr/koruflorya_nin_yuzde_60_i_satildi-konut-insaat-1725510.htmlEtiketler: İstanbul , TOKİ , Atatürk Havalimanı , Kraft , KDV , Apple , Marmaray , TEM , metrobüs , Bakırköy , Florya , Brodway , deniz otobüsü , rezidans , çocuk , ulaşım , Mağaza , Marka , Proje , Valentino , 1 Milyon , Oyun , Istanbul , 2013

Diğer ŞİRKET HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.