Soyak Soho`nun %70’i Tamamlandı

Soyak Soho`nun %70’i Tamamlandı
LEED Gold Sertifika adayı Soyak Soho, Aralık 2013’te teslim edilecek. 20.06.2013 20:59
 
 
Soyak’ın İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’da yer alanrezidans projesi ve LEED Gold sertifikası adayı Soyak SOHO’nun %70’i tamamlandı. Etrafına giydirilen kaplamayla adeta bitmiş bir görünüm sergileyen Soyak Soho’nun geçtiğimiz günlerde açılan satış ofisi ve örnek dairesi de görülmeye değer.
 
Zincirlikuyu’da inşaatı devam eden butik rezidans projesi Soyak Soho’nun % 70’i tamamlandı. Emlak Oscar’ı olarak nitelendirilen ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012’de Yeşil Bina Kategorisi’nde birinciliğe layık görülen Soyak Soho, etrafına giydirilen kaplamayla adeta inşaatı tamamlanmış bir görünüm sergiliyor. Binanın dış cephesinde kullanılan traverten taş ve emprenye ahşap görüntüyü yansıtan kaplama, hem çevrenin kirlenmemesi hem de bina bittiği zaman nasıl bir görüntüye sahip olacağını göstermek için 2 haftalık bir çalışmayla gerçekleştirildi. Mimar Mutlu Çilingiroğlu’nun tarif ettiği gibi kunt, güçlü ve kimlikli bir mimari yapı olan LEED Gold Sertifika adayı Soyak Soho, Aralık 2013’te teslim edilecek.
 
Soyak’ın İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’da kalabalıklardan uzak elit bir yaşam sunan rezidans projesi Soyak SOHO’nun iç mimarı Tanju Özelgin tarafından tasarlanan satış ofisi ve örnek dairesi de görülmeye değer. Farklı bir proje olduğu henüz satış ofisinin girişinden anlaşılan Soyak Soho’nun iç tasarımında kullanılan malzemeleri de girişte incelemek mümkün. Şehir yaşamına göndermeler yapan siyah beyaz resimlerin duvarlarını süslediği satış ofisinin ardından Soyak Soho’nun örnek dairesi görülmeye değer. 2+1 138 m2 olan dairenin salonu son derece zevkli döşenmiş. Banyo ve mutfağıyla da göz dolduran Soyak Soho’nun örnek dairesinde projenin tüm detaylarını yakından inceleme fırsatı sunuluyor.
 
 
Soyak Soho İletişim Bilgileri:
 
Tel: 444 7646 (SOHO)
 


Kaynak: http://konut.milliyet.com.tr/soyak_soho_nun_70_i_tamamlandi-konut-insaat-1725503.htmlEtiketler: İstanbul , Türkiye , emlak , Oscar , mimari , rezidans , Proje , 2012 , Butik , Istanbul , 2013

Diğer ŞİRKET HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.