Facebook`tan Yeni ``Host Chat``

Facebook`tan Yeni ``Host Chat``
Facebook`tan yeni bir yenilik daha geliyor. Her geçen gün kendini yenileyen dünya devi facebook yine bir ilk ile karşımızda oluyor. 01.07.2013 23:10
FACEBOOK'DAN DEVRİM GİBİ YENİLİK
 
 
Dünya devi Facebook her geçen gün yenilenen yüzüyle kullanıcıların  beğenisini kazanmaya ve kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Facebook hashtag , reader gibi yeniliklerinden sonra şimdi de kullanıcılarına sabit chat odaları sunmaya hazırlanıyor.
 
TechCrunch'ın bildirisine göre ''Host Chat'' adı verilecek olan bu yeni uygulaması durum güncellemesi yapıp fotoğraf ve video yüklemekte kullandığımız durum çubuğundan başlatılabilecek. dayı açan kişi aksini belirtip "özel" olarak işaretlemedikçe isteyen herkes sohbete katılıp istediği an çıkabilecek.
 
 
Facebook yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre chat özelliği şuan sınırlu kullanıcılar tarafından deneniyor.Eğer bu yeni özellik başarılı olursa tüm kullanıcılar bu özellikten  yararlanmaya başlayacaklar.
 


Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/facebook-tan-yeni-host-chat-/gundem/detay/1730619/default.htmEtiketler: Facebook , Fotoğraf , olursa , hashtag , Video

Diğer TEKNO haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.