Karşınızda Android Oyun Konsolu “OUYA”

Karşınızda Android Oyun Konsolu “OUYA”
Dünyanın en küçük ve Android işletim sistem’li oyun konsolu OUYA, biraz geç olsa da sonunda geldi! İşte bir Kickstarter projesi olan OUYA’nın fiyatı ve çıkış tarihi! 26.06.2013 20:11
Kickstarter çatısı altında tasarlanıp geliştirilen OUYA, henüz proje aşamasındayken teknoloji severler tarafından büyük ilgi görmüştü. Android işletim sistemiyle çalışan mini oyun konsolu, mobil oyuncuların favorileri arasında yer alıyor.
 
Akıllı telefonlardaki oyunları ve telefonundan oyun oynamayı sevenler için tasarlanan OUYA, Google Play Store’daki oyunları sorunsuzca televizyon ekranında oynamanızı sağlıyor. Akıllı telefondan oynanan oyuna mini konsol sayesinde televizyon ekranında kalınan yerden devam edilebiliyor.
 
Oyunun dışında müzik dinleme, kitap okuma ve film izleme gibi multimedya özellikleri sunan OUYA, Amazon üzerinden satışa çıktığı gün tükendi. 4 Temmuz’da mağazalardaki yerini alması beklenen akıllı konsolun etiket fiyatı ise 100 $ olarak belirlenmiş.
 
Paket içinde bir adet OUYA ve bir adet kontrol kolu bulunuyor. Ekstra kol için 50 $ ödemek gerektiğini de hatırlatmakta fayda var.
 
OUYA`nın hemen hemen her anını görebileceğiniz videoyu izlemek ve ürünün fotoğraflarına ulaşmak için tıklayın.
 


Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/karsinizda-android-oyun-konsolu/yeniurunler/detay/1728234/default.htmEtiketler: Google , Amazon , teknoloji , film , Kitap , Proje , Müzik , Android , Oyun , sevenler , 4 Temmuz

Diğer TEKNO haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.